Jučer, 9. ožujka 2013.  u 18:00 sati u vatrogasnom domu u Divoševcima održana je 55.  redovita izvještajna i izborna sjednica Skupštine DVD-a Divoševci.

Zajedničko izvješće o radu društva u 2012. godini pročitao je g. Krešimir Vidaković, a izvješće je sastavio tajnik g. Slaven Vidaković. Ukratko, u 2012. godini DVD je imao brojne aktivnosti koje su uspješno provođene, pa su tako spomenute: tradicionalna akcija “Kalendarima pomozimo vatrogascima”, održavanje godišnje skupštine, straža na Isusovu grobu, obilježavanje blagdana sv. Florijana, natjecanja u 2012. (županijska, kupovi), proslava 60. obljetnice DVD-a Divoševci, hodočašće vatrogasaca u Šumanovce, sastanci, preventivne akcije u svibnju, intervencije, održavanje opreme itd…

Izvješće blagajnice Martine Vidaković govorilo je o prihodima u 2012. godini od 41.347,19 kn a rashodima 41.853,12 Kn, što je rezultiralo manjkom prihoda nad rashodima 505,93 Kn, a što je pokriveno prijenosom iz 2011. godine u iznosu 5.036,90 Kn.

Izvješće nadzornog odbora podnjeo je Krunoslav Zdunić, u kojem je potvrđena vjerodostojnost svih izvješća, a Nadzorni odbor smatra kako je rad DVD-a u 2012. godini bio u skladu sa Statutom DVD-a Divoševci.

Budući da je izborna godina, dogodile su se i neke male izmjene i korekcije u rukovodstvu DVD-a. Skupština je odlučila kako će društvo u naredne četiri godine predstavljati, nadzirati i voditi:

Predsjednik:
Krešimir Vidaković

Upravni odbor:
Ivica Petričević (Ico) (dopredsjednik)
Slaven Vidaković (tajnik)
Antun Petričević
Kristina Major

Nadzorni odbor:
Danijela Blekić
Ivana Čugura
Krunoslav Zdunić

Sud časti:
Ivan Hanuljak
Bojan Vidaković
Nikola Petričević

Predstavnici u skupštini VZO Velika Kopanica
Krešimir Vidaković
Slaven Vidaković
Ivica Petričević

Novoizabrnima i reizabranima čestitamo, te im želimo uspješan mandat! Svim gostima zahvaljujemo što su nam ukazali čast i uveličali skupštinu svojim dolaskom, a svim članovima koji su sudjelovali u pripremi godišnje skupštine čestitamo na odlično obavljenom poslu!