Dobrovoljno vatrogasno društvo Donji Andrijevci je svečano i dostojanstveno obilježilo 90 godina vatrogastva i humanog rada na zaštiti od požara te spašavanju života i imovine. Svečana sjednica se odvijala 13.09.2015. koju je otvorio predsjednik DVD-a D. Andrijevci Milan Šulter te pozdravio kolegice i kolege vatrogasce i goste. Bogati program obilježavanja 90. obljetnice započeo je posvetom nove svečane zastave društva u crkvi Sv. Andrije apostola u D. Andrijevcima. Potom je uslijedio vatrogasni mimohod kroz selo u kojem je sudjelovalo oko 200 vatrogasaca i 20 vozila. Nakon mimohoda pripadnici javne vatrogasne postrojbe Slavonski Brod izveli su pokaznu vježbu „Donji Andrijevci 2015.” kojom je prikazano spašavanje osoba koje nisu pravovremeno evakuirane iz požarom zahvaćene Osnovne škole „Viktor Car Emin” i gašenje nastalog požara. Svečanu 9o. obljetnicu uveličalo je 6 članova DVD-a Divoševci.