U novu 2017. godinu, naše dobrovoljno vatrogasno društvo ušlo je radno. S malim sredstvima uspjeli smo napraviti mnogo. Budući da smo prošle 2016. godine na vatrogasnom domu izbacili dotrajalu stolariju i zamijenili je novom, ove godine smo krenuli s uređivanjem unutrašnjosti.

Odlučili smo proširiti prostor u unutrašnjosti kako bi imali što više prostora za održavanje vatrogasnih vježbi prilikom nepovoljnih vanjskih uvjeta, te iz mnogih drugih razloga.

S obzirom da se u vatrogasnom domu nalazila pozornica iliti bina, koja je bila “višak”, srušili smo je i poravnali pod. Još je tu bilo mnogo sitnica kojima smo uredili interijer domu, a to ništa ne bi mogli učiniti bez volje i složnosti naših članova.

U prilogu možete pogledati galeriju slika.