Kako i svake godine biva, tako smo i ove godine održali 62. po redu izvještajnu sjednicu Skupštine DVD-a Divoševci. Budući da nam ove godine nije bilo dopušteno javno okupljanje radi epidemije COVID-a 19, izvještajna sjednica održana je dana 27.05. 2020. prema epidemiološkim preporukama Nacionalnog stožera civilne zaštite Republike Hrvatske.

Sjednica je održana u novo uređenom Domu u Divoševcima s početkom u 20:30h.
Izvješćem verifikacijske komisije utvrđeno je da je prisutna natpolovična većina članova,te da su sve odluke donesene na sjednici pravovaljane. Pročitana su izvješća o radu Dobrovoljnog vatrogasnog društva u prošloj 2019.godini, te izvješće nadzornog odbora, financijsko izvješće.

Također, pročitan je i dan na prijedlog plan rada u 2020. godini, te financijski plan.

Sjednica Skupštine održana je za članove društva, a nakon završene sjednice priređen je domjenak.