U mjesecu listopadu smo potpisali kupoprodajni ugovor, te dovezli “novog” ljubimca u garažu. Budući da DVD ima preko 20-ak članova podmlatka (6-12god), te s njima aktivno djelujemo, odlazimo na natjecanja gdje osvajamo vrlo dobre rezultate, kupnja polovnog kombi vozila je bila prijeko potrebna.

Zahvaljujući Brodsko-posavskoj županiji koja je dodjeljivala financijska sredstva za jednokratne aktivnosti udruga koje su od interesa za BPŽ-u iz područja vatrogastva, odobren je maksimalni iznos od 40.000,00 kn za kupnju polovnog vatrogasnog kombi vozila za prijevoz članova. Osim BPŽ-e, financijska sredstva su odobrena i od Općine Velika Kopanica, koja su uveliko pomogla u realizaciji kupnje polovnog kombi vozila.

Još jednom se svima zahvaljujemo, te se nadamo da će nas služiti što bolje i što duže.